Aplikácie | Jednoduché počítadlo dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácie | Jednoduché počítadlo dní

Windows aplikácie

Aplikácie | Jednoduché počítadlo dní

Ak sa riadite heslom „V jednoduchosti je krása“ tak určite oceníte tip na aplikáciu Day Counter, ktorá slúži na zobrazovanie časových údajov o vašich dôležitých udalostiach.

Aplikácia, ako sme v úvode spomínali slúži na zobrazovanie dôležitých časových údajov, ktoré do nej vložíte. Po jej spustení budete mať na výber z troch možností „Do“, „Od“, „Séria“, do ktorých budete môcť zadať udalosti.

Následne zoznam vašich udalostí nájdete na úvodnej obrazovke aplikácie, kde budete medzi nimi môcť prehľadne listovať. Každá jednotlivá udalosť sa dá pritom pridať na plochu vo forme dlaždice (po otvorení udalosti v aplikácii v ľavom hornom rohu budete mať možnosť „Pripnúť na úvodnú obrazovku“), na ktorej následne uvidíte vybrané údaje ako je názov udalosti a odpočítavanie času do jej ukončenia, resp. nastania.

Aplikácia je dostupná v obchode zadarmo a za poplatok 0.99 centov je možné v nej vypnúť reklamy, ktoré sa zobrazujú len v rozhraní aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.