Connect with us

APLIKÁCIE | Microsoft Flow prichádza na Windows smartfóny

Novinky

APLIKÁCIE | Microsoft Flow prichádza na Windows smartfóny

Microsoft Flow konečne prichádza aj na Windows 10 Mobile platformu, mesiac potom čo aplikácia bola dostupná aj na konkurenčných platformách.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak moto tejto služby je „Pracuj menej, urob viac“ (Work less, do more). V skratke aplikácia slúži na automatizáciu procesov – „ak sa stane toto, vykonaj toto“. Medzi cool funkcie tejto aplikácie patrí napríklad prenášanie dát medzi viacerými aplikáciami súčasne, čím dokážete ušetriť čas ako aj sa odbremeniť od manuálnej práce „kopírovania“. Totiž Microsoft Flow umožňuje prepojenie viacerých účtov (Office 365, OneDrive, Twitter, Dropbox, Google Drive,…) a tak vytvoriť jeden tok dát. Dnes celkovo Microsoft Flow podporuje stovku služieb, ich zoznam nájdete tu.

Predstavenie nástroja Microsoft Flow

Aplikáciu si je možné stiahnuť cez odkazy nižšie, jedine obmedzenie pre Windows platformu je však mať aktualizovaný smartfón s najnovšou verziou Windowsu 10 Mobile a 2GB operačnej pamäte RAM.

Microsoft Flow
Microsoft Flow
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free


Microsoft Flow
Microsoft Flow
Price: Free

Zdroj:  vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
Táto webová stránka používa cookies, jej používaním vyjadrujete automaticky súhlas (podmienky používania stránky).