APLIKÁCIE | Dropbox pre Windows platformu dostal nové funkcie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

APLIKÁCIE | Dropbox pre Windows platformu dostal nové funkcie

Novinky

APLIKÁCIE | Dropbox pre Windows platformu dostal nové funkcie

Dropbox v posledných dňoch dostal viacero aktualizácií. Jedná z nich priniesla prvky projektu Neon a tá druhá, ktorá je dostupná od včerajšieho dňa sa zase zamerala na nové funkcionality.

Reč je konkrétne o dvoch nových funkcionalitách, podpore online prehliadania Excel súborov, čo znamená, že z rozhrania aplikácie si budete môcť prezerať zošity Excel, a v podpore drag-and-drop presúvania a nahrávania súborov.

Okrem týchto dvoch noviniek v aplikácii nič nového nehľadajte. Dropbox môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

Dropbox mobile
Dropbox mobile
Developer: Dropbox Inc.
Price: Free
TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.