Aplikácia Wooky dostupná v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Wooky dostupná v obchode

Windows aplikácie

Aplikácia Wooky dostupná v obchode

Radi čítate? Vo Windowse Phone Store sa objavila známa čítačka Wooky, ktorá umožňuje pohodlne čítať e-knihy, e-časopisy alebo počúvať audioknihy. Wooky Vám prináša aj prepojenie na niekoľko desiatok online obchodov kde si budete môcť zakúpiť elektronický obsah (v online shopoch nájdete aj takmer 3000 bezplatných online kníh, časopisov či audiokníh). Aplikácia ponúka skvelý komfort čo  sa týka v nastaveniach, umožňuje Vám meniť veľkosť písma, riadkovanie, pozadie a desiatky ďalších užitočných funkcií, ktoré prispievajú k lepšiemu komfortu.

Wooky

Aplikácia nájdete vo Windows Phone Store zadamo.

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.