Aplikácia WhatsApp Desktop je konečne dostupná priamo z obchodu Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia WhatsApp Desktop je konečne dostupná priamo z obchodu Microsoft Store

Novinky

Aplikácia WhatsApp Desktop je konečne dostupná priamo z obchodu Microsoft Store

Aplikácia WhatsApp Desktop bola na trh uvedená už pred niekoľkými mesiacmi. Doteraz sa ale jednalo iba o beta verziu tejto aplikácie a po dobu 3 mesiacov bola aktívne testovaná menším okruhom používateľov, ktorí sa do testovania zapojili. Hneď po predstavení sme Vám poskytli informácie o tom, že aplikácia bude testovaná až niekoľko mesiacov, keďže chce spoločnosť Facebook vychytať všetky chybičky a aplikáciu chcú doviesť do dokonalosti. To, či sa im to naozaj podarilo, môžme zistiť už dnes. Oficiálna aplikácia WhatsApp Desktop je už teraz dostupná na stiahnutie priamo z obchodu Microsoft Store pre bežných používateľov.

Nečakajte od nej zázraky

Zrejme väčšina z Vás používa chatovaciu aplikáciu WhatsApp vo Vašom smartfóne. Aplikácia ponúka široké možnosti, či už chatovanie v skupinách, klasické hovory alebo videohovory. Hlavne preto sa už pred pár rokmi stala jednou z najpopulárnejších chatovacích aplikácií na celom svete. To však o “novej” desktopovej appke určite povedať nemôžme. Nejedná sa o žiadny prevrat a ide o obyčajnú chatovaciu aplikáciu, ktorá je zosynchronizovaná s Vašim smartfónom a ako bonus, neponúka tie najlepšie vecičky, ktorými sa WhatsApp pýši. Tým najväčším nedostatkom je zrejme chýbajúca možnosť videohovoru, ktorú si množstvo používateľov obľúbilo a využívajú ju na dennom poriadku. Samozrejme, nie je to jediná chýbajúca funkcia, v komentároch pod popisom aplikácie nájdete množstvo nedostatkov, ktoré aplikácia obsahuje. Spoločnosť Facebook sa ani neunúvala s vytvorením kvalitného popisu tejto aplikácie. V obchode Microsoft Store nájdete len toto: “S aplikáciou WhatsApp pre desktop, môžete bez problémov synchronizovať všetky svoje rozhovory s Vašim smartfónom. Vďaka tejto aplikácii môžete chatovať na ľubovoľnom zariadení, ktoré Vám najviac vyhovuje.”

Keďže Facebook spustil dlhé 3 mesačné beta testovanie, zrejme sme neboli jediní, ktorí si mysleli, že aplikácia príde v o čosi prepracovanejšej forme a neskončí to takýmto fiaskom. Používate WhatsApp na Vašom smartfóne? Siahnete aj po desktopovej aplikácií? Aplikáciu WhatsApp Desktop si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: onmsft.com, úvodný obrázok (Microsoft Store)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.