Aplikácia Roamit s funkciou „Pokračuj na PC“ je kompletne zadarmo | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Roamit s funkciou „Pokračuj na PC“ je kompletne zadarmo | APLIKÁCIE

ANDROID

Aplikácia Roamit s funkciou „Pokračuj na PC“ je kompletne zadarmo | APLIKÁCIE

Roamit je univerzálnou aplikáciou podporujúcou funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je ako pre smartfóny, počítače tak aj pre tablety. Dokonca je dostupná nie len pre Windows platformu, ale aj pre Android.

Roamit aplikácia poskytujúca funkciu Pokračuj na PC je dostupná zadarmo

Aplikácia v princípe umožňuje odosielať súbory, prenášať webové adresy, kopírovať súbory cez clipboard a podobne medzi zariadeniami a následne pokračovať tam kde ste skončili. Inými slovami aplikácia umožňuje bezproblémový transfer informácií medzi jednotlivými zariadeniami. K ideálnemu fungovaniu odporúčame okrem aplikácie nainštalovať si do vášho prehliadača Google Chrome aj rozšírenie Roamit (rozšírenie by malo byť dostupné aj pre internetový prehliadač FireFox).

Doteraz aplikácia v bezplatnej verzii mala viacero obmedzení, najvýraznejším bola veľkosť ponesených dát. Po novom sa však developer rozhodol urobiť z projektu Open source. Inými slovami ju sprístupnil všetkým a zadarmo a to bez obmedzení. Stiahnete ju cez odkazy nižšie.

Roamit
Roamit
Developer: Mahdi Ghiasi
Price: Free+
Roamit
Roamit
Developer: KandH
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Všetko, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako sa rozhodnete kúpiť externý disk. Alebo aký je rozdiel medzi HDD a SSD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.