Aplikácia Pošta a kalendár obdržala ďalšie prvky Fluent Designu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Pošta a kalendár obdržala ďalšie prvky Fluent Designu

Novinky

Aplikácia Pošta a kalendár obdržala ďalšie prvky Fluent Designu

Aplikácia Pošta a kalendár obdržala ďalšie prvky Fluent Designu

Microsoft spoločne s aktualizáciou Fall Creators Update prináša množstvo Fluent Design prvkov, no v niektorých aplikáciách ich moc nepostrehneme. Takým prípadom je aj integrovaná aplikácia Pošta a kalendár, ktorú nájdete priamo v operačnom systéme Windows 10. Základný priesvitný efekt tam samozrejme nájdete, no ostatné hlavne svetelné efekty v tejto aplikácii chýbajú. Microsoft sa preto rozhodol vydať aktualizáciu pre túto aplikáciu, ktorá prináša ďalšie Fluent Design prvky.

V aplikácii Pošta a kalendár nájdete hlavne nový svetelný efekt ukazovania (reveal), vďaka ktorému sa časť tlačidla, na ktoré momentálne ukazujete, rozsvieti. Zmeny sa zatiaľ týkajú iba Insiderov zahrnutých v okruhu Skip Ahead, no čoskoro by sa mali dostať aj medzi ostatných používateľov. Nová verzia aplikácie prichádza pod označením 8700.40315 a spolu s novým Fluent Design prvkom ponúka aj trošku upravený layout aplikácie. Ste Insider v okruhu Skip Ahead a neobdržali ste aktualizáciu? Nezúfajte, Microsoft túto aktualizáciu prináša vo viacerých vlnách a ako prví ju obdržali iba vybraní používatelia.

Keďže sa aktualizácia týchto aplikácií týka iba Windows 10 Redstone 4 buildov, nevieme presne povedať, kedy sa aktualizácia dostane medzi bežných Fall Creators Update používateľov. Predpokladáme, že Microsoft túto aktualizáciu prinesie niekedy v najbližších mesiacoch a táto mini aktualizácia príde ešte oveľa skôr ako samotná aktualizácia Redstone 4, ktorá príde na jar roku 2018. Aktualizáciu aplikácie Pošta a kalendár si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Mail and Calendar
Mail and Calendar
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.