Aplikácia PhotoMath vyráta za pár sekúnd takmer každý príklad | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia PhotoMath vyráta za pár sekúnd takmer každý príklad

Windows aplikácie

Aplikácia PhotoMath vyráta za pár sekúnd takmer každý príklad

Matematika robí mnohým študentom  problémy, ale už nemusí. Vývojári prišli s šikovnou aplikáciou PhotoMath, vďaka ktorej vypočítate aj zložitejšie rovnice v priebehu pár sekúnd. Aplikácia pracuje na jednoduchom princípe. Jednoducho namierite Váš fotoaparát na príklad a v priebehu pár sekúnd PhotoMath ju spracuje a „vypľuje“ výsledok. Aplikácia je dostupná pre Windows Phone a iOS systém.

Aplikáciu stiahnete na tomto odkaze. Dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.