Aplikácia OneNote pre Windows 10 obdržala ďalšiu aktualizáciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia OneNote pre Windows 10 obdržala ďalšiu aktualizáciu

Novinky

Aplikácia OneNote pre Windows 10 obdržala ďalšiu aktualizáciu

Aplikácia OneNote pre Windows 10 obdržala ďalšiu aktualizáciu

Medzi používateľov operačného systému Windows 10 sa konečne dostáva nová aktualizácia pre aplikáciu OneNote. Aktualizácia bola pred pár týždňami posunutá malej hŕstke používateľov zapojených vo Windows Insider programe, no tejto aktualizácie sa konečne dočkali aj úplne bežní používatelia. Po nainštalovaní aktualizácia by sa malo číslo verzie aplikácie zdvihnúť na 17.8625.20901.0.

Nové funkcie a zmeny v aplikácii OneNote

Do aplikácie sa dostalo aj zopár nových funkcií, ako aj odstránenie niektorých naozaj otravných chýb. Medzi najotravnejšie chyby patrilo zlé zarovnanie a vykreslenie ukazovateľa pri používaní viacerých obrazoviek alebo obrazoviek s vysokým DPI. Ďalej zmenou prešla aj možnosť tlače. Po aktualizácií konečne dokážete vytlačiť kompletný zošit. Spolu s touto možnosťou bola tým pádom pridaná aj možnosť vytlačiť hocijakú stránku alebo konkrétnu časť z Vášho zošita. Po novom taktiež dokážete Vaše poznámky, sekcie alebo celé zošity ukladať aj vo formáte PDF. V aplikácií taktiež zachytíte aj funkciu automatického zväčšovania prvého písmena vo vete.

Aktualizácia aplikácie OneNote je momentálne dostupná pre všetkých používateľov používajúcich aplikáciu OneNote z obchodu Microsoft Store alebo OneNote 2016. Aktualizáciu aplikácie OneNote pre Windows 10 si môžete stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

OneNote
OneNote
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.