Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov

Novinky

Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov

Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov

Ak sleduje posledné mesiace vývoj aplikácie Microsoft Fotografie tak ste si určite všimli, že Redmonšťania ju neustále vylepšujú nejakými novými funkcionalitami.

Aplikáciu Microsoft Fotografie čakajú zmeny

Najnovšie sa podarilo redaktorom talianskeho portálu Aggiornamenti spraviť niekoľko snímok z novej verzie aplikácie Microsoft Fotografie kde zachytili viacero noviniek. Jedna z takýchto funkcií je napríklad časová os v rámci rozhrania aplikácie, ktorá umožňuje skákať medzi rôznými časovými obdobiami vzniku obrázkov. Napríklad ak si chcete aktuálne pozrieť rok staré fotografie tak ste sa nevyhli otravnému skrolovaniu. Nuž, po novom tomu bude koniec, jednoducho sa posunetie na časovej osi.

Zdroj: aggiornamentilumia

Samozrejme, časová os nebude jedinou novou funkciou. Microsoft napríklad pridal v danej verzii aplikácie možnosť editácie videí ako aj možnosť ich vytvorenia zo série fotografií pričom nezabudol ani na eventuálne pridanie zvukového záznamu k vytvorenému videu.

Zdroj: aggiornamentilumia

Redaktori portál Aggiornamenti ďalej píšu, že Microsoft aplikáciu prepojil aj so Skicárom 3D. Aké možnosti však toto prepojenie prináša nespomínajú.

Nuž, máme sa na čo tešiť.

Zdroj: Aggiornamenti 

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.