Aplikácia Lumia Camera 5 aktualizovaná | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Lumia Camera 5 aktualizovaná

Windows aplikácie

Aplikácia Lumia Camera 5 aktualizovaná

Microsoft práve aktualizoval aplikáciu Lumia Camera 5 pre špecifické Windows Phone zariadenia. Konkrétne sa jedná o Lumiu 830, 930 a Lumiu 1520. Verzia súčasnej (aktualizovanej) aplikácie je 5.0.2.47 (predošlá verzia je 5.0.2.42.). Avšak vzhľadom na to, že sa jedná o zmenu, ktorá podľa verzie aplikácie je minimálna tak chýba log zmeny. V prípade ak spozorujete vylepšenia, dajte nám o nich prosím vedieť nech informujeme našich čitateľov.

scandaĎakujeme za tip!

 

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.