Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store

Windows aplikácie

Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store

Fanúšikovia Applu si konečne prídu na svoje. V obchode Microsoft Store sa pred pár hodinami konečne objavila oficiálna aplikácia iTunes. Aplikácia prešla naozaj náročným procesom, keďže o jej príchode sme informovali už v máji minulý rok. Následne sme o “skorom” príchode informovali na konci januára tohto roku, no aplikácia si svoje cestu prerazila až po ďalších 3 uplynutých mesiacoch.

Popis aplikácie v obchode Microsoft Store

iTunes je najjednoduchší spôsob, ako si vychutnať svoju obľúbenú hudbu, filmy, televízne relácie a omnoho viac, priamo na Vašom počítači. iTunes je taktiež domovom Apple Music, kde môžete počúvať milióny skladieb a celú svoju online či offline hudobnú knižnicu – a to všetko bez akýchkoľvek reklám. Taktiež máte k dispozícií všetky nové hudobné skladby, rádio v každom hudobnom žánri, manuálne zostavené playlisty a taktiež aj prístup ku Beats 1, či už naživo alebo zo záznamu. 

Aplikácie bude dostávať pravidelné aktualizácie

Aj keď sa nejedná o nič revolučné, mnoho používateľov iPhonov, iPadov či iných Apple zariadení, táto informácia poteší. Aplikácia nachádzajúca sa v obchode Microsoft Store bude dostávať pravidelné aktualizácie a na disku zaberie oveľa menej miesta, ako klasická aplikácia od spoločnosti Apple. Novú aplikáciu iTunes si môžete na vaše Windows 10 zariadenie stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

iTunes
iTunes
Developer: Apple Inc.
Price: Free+

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.