Aplikácia Inkscape je zadarmo dostupná vo Windows Store. Poteší hlavne dizajnérov | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Inkscape je zadarmo dostupná vo Windows Store. Poteší hlavne dizajnérov | APLIKÁCIE

Novinky

Aplikácia Inkscape je zadarmo dostupná vo Windows Store. Poteší hlavne dizajnérov | APLIKÁCIE

Aplikácia Inkscape je open source vektorový grafický editor používajúci formát .SVG. Svoj prvý debut zažila v roku 2003 a počas uplynulých rokov sa stala veľmi obľúbenou hlavne medzi grafikmi. Inkscape je používaný najmä pre vytváranie a editovanie vektorových grafík ako diagramy, grafy, logá, kresby a mnoho ďalšieho. Len nedávno bola táto dosť populárna aplikácia pridaná do Windows Store dokonca ako Centennial aplikácia.

Zdroj: vlastný

Inkscape vo Windows Store je určený hlavne pre používateľov, ktorí nedokážu nainštalovať aplikácie, ktoré nie sú priamo z Windows Store. Takže primárne ide o používateľov s operačným systémom Windows 10 S, aj keď aplikácia funguje na všetkých verziách operačného systému Windows 10.

Je treba podotknúť, že verzia aplikácie Inkscape z Windows Store, nie je kompatibilná s normálnymi nainštalovanými verziami aplikácie. To znamená, že všetky nastavenia, ktoré máte nakonfigurované v Inkscape aplikácií, nebudú prenesené do aplikácie stiahnutej z Windows Store. Vývojári tejto aplikácie upozorňujú na obmedzenú podporu pre zákazníkov, ktorí majú aplikáciu Inkscape stiahnutú z Windows Store. Aplikácia je už teraz bezplatne dostupná.

Inkscape
Inkscape
Developer: Inkscape
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Windows Store)

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.