Aplikácia Groove Music dostala v najnovšej aktualizácií novú funkciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Groove Music dostala v najnovšej aktualizácií novú funkciu | APLIKÁCIE

Novinky

Aplikácia Groove Music dostala v najnovšej aktualizácií novú funkciu | APLIKÁCIE

Microsoft začal s testovaním novej funkcie mini-view pre Groove Music. Táto nová funkcia využíva nový CompactOverlay, ktorý nám umožňuje zobraziť aplikácie v picture-in-picture móde. To znamená, že si môžeme aplikácie zmenšiť do určitej veľkosti a zobrazia sa nám vždy nad ostatnými. Pre Groove Music to však znamená niečo iné. Táto nová funkcia nám priniesla možnosť využívania nového mini-prehrávača. Ten zobrazuje obal albumu, názov umelca, piesne a ďalšie dôležité základné informácie. Rovnako máme možnosť viacerých nastavení, do ktorých sa dokážeme dostať bez toho, aby sme otvorili Groove Music.

zdroj: mspoweruser.com

Groove Music taktiež obsahuje nastavenia zvuku, avšak, toto nastavenie je totožné s tým vo Windows a nakoľko to mení hlasitosť centrálne, je to celkom nadbytočné. Mini-prehrávač nám umožňuje preskočiť, alebo pretočiť piesne. A aby toho nebolo málo, táto utilita Vám dovoľuje pozerať videá, ktoré sa práve prehrávajú a popritom môžete pokračovať vo svojej práci.

zdroj: mspoweruser.com

Nová aktualizácia je momentálne určená iba pre ľudí vo Windows Insider, avšak ani tam nie je dostupná. Je to kvôli tomu, že Microsoft dočasne odstavil aktualizácie všetkých základných aplikácií. To však nemení nič na tom, že pár ľudí malo dostatočné šťastie na to, aby si to stiahli.

zdroj: mspoweruser.com

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.