Aplikácia Fotografie prichádza s ďalšou zaujímavou funkciou "Vyberte hviezdu" | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Fotografie prichádza s ďalšou zaujímavou funkciou “Vyberte hviezdu”

Novinky

Aplikácia Fotografie prichádza s ďalšou zaujímavou funkciou “Vyberte hviezdu”

Microsoft nám na developerskej konferencii Build 2017 minulý rok predstavil novú verziu aplikácie Fotografie. Väčšina nových funkcií sa do aplikácie Fotografie dostala už behom minulého roka, no nie všetko ide podľa predstáv. Jednou z predstavených funkcií bola aj funkcia s názvom “Vyberte hviezdu”. Táto špeciálna funkcia je súčasťou Story Remixu, čiže nástroja na vytváranie editovaných videí z Vašich fotografií a videí z dovoleniek, osláv atď. Story Remix sa do operačného systému dostal už spoločne s aktualizáciou Fall Creators Update, no funkcie Vyberte hviezdu sme sa dočkali až pár mesiacov po vydaní poslednej veľkej aktualizácie. Ako teda funguje výber hviezdy funguje a čo od tejto funkcie môžme očakávať?

Nástroj na vytváranie rýchlych zostrihov

Story Remix zrejme poznajú už všetci používatelia aplikácie Fotografie. Funkcia Vyberte hviezdu ale prináša úplne nové možnosti na upravovanie zostrihaných videí. Po vytvorení náhodné zostrihu z vybraných fotografií a videí Vám aplikácia ponúkne výber osôb, ktoré sa vo videu nachádzajú. Po vybratí jednej z osôb môžete vytvorený príbeh opäť zremixovať a bude prerobený tak, aby sa orientoval hlavne na vybranú osobu. Kde túto funkciu nájdete?

  • V aplikácii Fotografie kliknite na možnosť Vytvoriť. Ďalej kliknite na “Automatické video s hudbou”. Po otvorení Vašich fotografií stačí vybrať vhodné videá/fotografie alebo celé albumy.
  • Po vybratí všetkých fotografií a videí kliknite na tlačidlo Pridať. Akonáhle bude zostrih vytvorený, na pravej strane od videa nájdete hviezdičku a vedľa nej nápis Vyberte hviezdu. Z ponuky osôb si stačí vybrať a následne kliknúť na tlačidlo Vytvoriť.
TIP  Neoficiálne Google aplikácie si z Microsoft Store už nestiahnete. Odstránené boli takmer všetky

Najnovšia aktualizácia aplikácie Fotografie by mala byť automaticky stiahnutá pre všetkých používateľov bežiacich na aktualizácii Fall Creators Update. Pokiaľ sa Vám aktualizácia nestiahla automaticky, môžete ju aktualizovať ručne pomocou tlačidla nižšie.

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.