Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE

Novinky

Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE

Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE

Originálne aplikácie od Microsoftu pre Windows 10 dostávajú v poslednej dobe spŕšku aktualizácií a zakaždým prinášajú nové funkcie. Tentokrát na rad prišla aplikácia Fotografie s novými funkciami. Dostupná je pre všetkých používateľov Windows 10 Creators Update.

Nová aktualizácia prináša množstvo výborných funkcií. Jednou z nich je aj možnosť vyhľadávať fotografie podľa témy alebo obsahu. Taktiež prichádzajú nové nastavenia označovania a možnosť vytvárať videá z vašich fotiek.

Aplikácia Fotografie ponúka vytváranie “spomienok” z vašich fotografií a videí. Vytvorené spomienky sú vo forme videa a medzi fotkami a videami sú automaticky vytvárané plynulé prechody. Do videa s vašimi spomienkami môžete pridať hudbu do pozadia alebo zvoliť jeden z prednastavených motívov. V aplikácii sa nachádza zopár prednastavených piesní spolu s rôznymi témami. Samozrejme, používatelia môžu pridať vlastnú pieseň alebo vytvoriť vlastný motív a celú spomienku následne zdieľať s priateľmi a rodinou.

Ďalšou zaujímavou funkciou je ohodnotenie jednotlivých fotiek a videí vo Vašich spomienkach. Najvyššie ohodnotené spomienky budú vo vytvorenou videu uprednostnené a bude sa na ne klásť väčší dôraz. V aplikácii sa nachádza aj editor spomienok, cez ktorý môžete Vaše spomienky upravovať aj ručne.

Používatelia môžu vytvárať z fotografií a videí obsah pre zmiešanú realitu. Aplikácia podporuje vkladanie 3D objektov do fotiek a videí, ktoré následne môžete pridať do spomienok. Pre stiahnutie aplikácie Fotografie kliknite na odkaz nižšie.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Zdroj: Jan Rajnoha

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.