Aplikácia Fotografie dostala ďalšiu veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Fotografie dostala ďalšiu veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Novinky

Aplikácia Fotografie dostala ďalšiu veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Aplikácia Fotografie dostala ďalšiu veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Aplikácie Fotografie v operačnom systéme Windows 10 včera obdržala ďalšiu aktualizáciu, ktorá prináša množstvo noviniek. Aktualizácia prináša integráciu vyhľadávača Bing priamo do aplikácie, vďaka ktorému dokážete rýchlo a bezproblémovo vyhľadávať fotografie z internetu. Nová verzia aplikácie je dostupná pre všetkých používateľov v production ringu a prichádza s označením 2017.35071.16410.0.

V aplikácii okrem nového Bing vyhľadávača nájdete aj ďalšie typy pier, opravy chýb a vylepšenia. Integrované vyhľadávanie obrázkov v prehliadači Bing je celkom zaujímavé, no nie každý používateľ túto funkciu na plno využije. Nejedná sa o nič revolučné a ide iba o klasický vyhľadávač tak ako v internetovom prehliadači, no niekomu integrovaný vyhľadávač môže uľahčiť prácu pri hľadaní fotografií.

Zdroj: windowslatest.com

Žiaľbohu máme pre Vás až dve smutné správy. Najnovšia aktualizácia sa netýka zariadení s operačným systémom a druhá zlá správa je, že integrovaný vyhľadávač Bing zrejme nieje dostupný v našom regióne. Pre jeho integráciu v aplikácií si zrejme budete musieť ručne zmeniť región.

Zdroj: windowslatest.com

Najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Fotografie si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.