Aplikácia Fotografie bude možno premenovaná na Story Remix | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Fotografie bude možno premenovaná na Story Remix

Novinky

Aplikácia Fotografie bude možno premenovaná na Story Remix

Aplikácia Fotografie bude možno premenovaná na Story Remix

Už v máji tohto roku nás Microsoft na konferencii Build 2017 informoval o novinkách, ktoré zavítajú do aplikácie Fotografie. Jednou z predstavených funkcií bola Story Remix, s ktorou mohol každý jednoducho vytvárať videá, editovať ich a pridávať do nich rôzne špeciálne efekty. Neskôr sa prostredníctvom Insider programu zistilo, že Story Remix bude iba rozšírením pre aplikáciu Fotografie vo Windows 10.

Zdroj: mspoweruser.com

Dnes to ale vyzerá tak, že sa Microsoft ešte úplne nerozhodol a v najnovších buildoch pre Skip Ahead Insiderov bola aplikácia Fotografie premenovaná na Story Remix. Je dosť možné, že premenovanie aplikácie Fotografie príde spolu s budúcou aktualizáciou Fall Creators Update. Ale vzhľadom na tweet od Brandona LeBlanca, nemusí byť premenovanie aplikácie Fotografie konečné a zatiaľ je iba v testovacej fáze.

Zatiaľ teda nieje zrejmé, či aplikácia Fotografie bude definitívne premenovaná na Story Remix alebo nie. Podľa mňa pre aplikáciu, ktorá zobrazuje fotografie nieje lepší názov ako “Fotografie”, no v Microsofte si zrejme myslia niečo úplne iné. Čo si o tom myslíte Vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.