Aplikácia Facebook pre Windows 10 dostáva novú aktualizáciu, prináša podporu jump listov a nové funkcie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aplikácia Facebook pre Windows 10 dostáva novú aktualizáciu, prináša podporu jump listov a nové funkcie

facebook

Novinky

Aplikácia Facebook pre Windows 10 dostáva novú aktualizáciu, prináša podporu jump listov a nové funkcie

Aplikácia Facebook pre Windows 10 dostáva novú aktualizáciu, prináša podporu jump listov a nové funkcie

Do UWP aplikácie Facebook pre Windows 10 boli prostredníctvom najnovšej aktualizácie pridané nové funkcie, ktoré sme mohli zachytiť v predošlých beta verziách aplikácie Facebook. Číslo verzie aplikácie sa touto aktualizáciou zmení na 140.1118.22941.0 a najnovšiu verziu si samozrejme môžete stiahnuť priamo z obchodu Microsoft Store. Predstavme si ale nové funkcie, ktoré nám do aplikácie zavítali.

Zdroj: vlastný

Hlavnou zmenou v UWP aplikácií je podpora takzvaných jump listov, vďaka ktorým dokážete rýchlo a jednoducho bez otvorenia aplikácie pridať statusy, nahrávať fotky a videá, alebo dokonca začať živé vysielanie. Tieto “rýchle voľby” nájdete v ponuke pri kliknutí pravým tlačidlom myši na samotnú aplikáciu.

Zdroj: vlastný

Samozrejme, aktualizácia prináša aj hŕstku menších, no podstatných zmien a opráv. V aplikácií bolo vylepšené vyhľadávanie kontaktov, stránok a skupín. Ďalej bol vylepšený prístup ku samotnej chatovacej aplikácii Messenger a na konci changelogu sa nachádza stará ošarpaná fráza – “Opravy chýb a ďalšie vylepšenia”. Aplikácia sa pomaly ale isto dostáva na vyššiu úroveň, no stále nepodporuje úplne všetky funkcie ako samotná stránka. Jednou z takýchto funkcií je aj možnosť výmeny osobného účtu za účet adminský (v prípade Facebook stránky) priamo pod príspevkami a fotkami. Používate aplikáciu Facebook na Vašom Windows 10 zariadení? Aké funkcie Vám v UWP aplikácii chýbajú? Dajte nám vedieť do komentárov.

Najnovšiu verziu aplikácie Facebook UWP si môžete stiahnuť aj prostredníctvom tlačidla nižšie.

TIP  Facebook nechtiac zverejnil 14 miliónov súkromných príspevkov ako verejné. Užívatelia sú pobúrení
Facebook
Facebook
Developer: Facebook Inc
Price: Free

Zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.