APACHE: Bojový vrtuľník | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

APACHE: Bojový vrtuľník

Windows Hry

APACHE: Bojový vrtuľník

Dnes vám prinášam mini recenziu hry APACHE (bojového vrtuľníka) ktorú budú  poznať hlavne staršie ročníky. Niektorí z vás ju určite už hrávali  na prvých počítačoch pod označením 4.8.6 čo je pomaly už 15-20 rokov dozadu (edit redakcia).

Je to parádny simulátor vrtuľníka kde plníte rôzne misie, väčšinou ničíte teroristov a ich bojové vozidlá. Hra má celkovo 15 misií ktoré sú do deviatej misie ľahké avšak už deviata misia je veľmi ťažká zatiaľ som ju nedokázal ani ja prejsť.

Grafická stránka hry je veľmi podarená v podstate sa jedna o 3D simulátor kde môžete využívať pohľad z vonku pretáčať prstami obraz alebo využiť pohľad priamo z kokpitu.

Screenshot z hry

Screenshot z hry

Ovládanie je realistické ako poznáte aj z iných vrtuľníkov: pedále na smer a páka na otáčky vrtule, samozrejme k dispozícii je aj autopilot čo udržuje výšku.

Screenshot z hry

Screenshot z hry

Hra ponúka 3 módy: misie, free flight v troch rôznych oblastiach Európa, Aljaška, a púšť.

Po splnení všetkých misií sa vám odomkne mód airshow. Toľko k tejto hre, hra je však platená ale neobsahuje už mikropladby.

PEKNÝ LET.

Za článok ďakujeme Jankovi Krásnemu, autorovi novinky

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.