Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

ANDROID

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

Zhruba týždeň dozadu sme vám priniesli najhorúcejšie informácie z MWC 2018 kde spoločnosť Vivo prišla skutočne s unikátnym riešením fotoaparáty, ktorý sa dá otáčať. V skratke zadný fotoaparát sa dal vytiahnuť a následne otočiť pre účely sielfie fotografií.

Zdroj: GizChina (Youtube)

Najnovšie vysvitlo na verejnosť, že s obdobným riešením uvažuje aj spoločnosť Essential, ktorá už v priebehu roku získala patentová práva na obdobné riešenie.

Patent spoločnosti hovorí o tom ako maximalizovať displej na mobilnom zariadení. Preto navrhli obdobné riešenie ako spoločnosť Vivo. V tomto prípade však kamera bude schovaná v tele zariadenia, ktorú vystrčíte aktivačným tlačidlom.

Čo hovoríte na takýto spôsob maximalizácie displeju na prednej strane zariadenia, pozdáva sa vám?

Zdroj: Twitter (Andy Rubin)

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.