Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

ANDROID

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

Andy Rubin, zakladateľ Androidu a aktuálny majiteľ spoločnosti Essential chce priniesť vysúvací fotoaparát

Zhruba týždeň dozadu sme vám priniesli najhorúcejšie informácie z MWC 2018 kde spoločnosť Vivo prišla skutočne s unikátnym riešením fotoaparáty, ktorý sa dá otáčať. V skratke zadný fotoaparát sa dal vytiahnuť a následne otočiť pre účely sielfie fotografií.

Zdroj: GizChina (Youtube)

Najnovšie vysvitlo na verejnosť, že s obdobným riešením uvažuje aj spoločnosť Essential, ktorá už v priebehu roku získala patentová práva na obdobné riešenie.

Patent spoločnosti hovorí o tom ako maximalizovať displej na mobilnom zariadení. Preto navrhli obdobné riešenie ako spoločnosť Vivo. V tomto prípade však kamera bude schovaná v tele zariadenia, ktorú vystrčíte aktivačným tlačidlom.

Čo hovoríte na takýto spôsob maximalizácie displeju na prednej strane zariadenia, pozdáva sa vám?

Zdroj: Twitter (Andy Rubin)

TIP  Samsung Galaxy S9 môže získať Android 8.1 už v blízkej dobe. Unikol záber z benchmarku, ktorý odhaľuje podrobnosti

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.