Android Správy získavajú revolučnú funkciu. Odteraz je možné posielať správy aj cez počítač! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Android Správy získavajú revolučnú funkciu. Odteraz je možné posielať správy aj cez počítač!

Samsung

ANDROID

Android Správy získavajú revolučnú funkciu. Odteraz je možné posielať správy aj cez počítač!

Spoločnosť Google práve spustila novú funkciu. Funkciu, po ktorej túžilo veľké množstvo používateľov smartfónov so systémom Android. Vďaka novej funkcii bude možné online správy a SMS správy posielať aj prostredníctvom webového rozhrania priamo na počítači. Vďaka tomu tak už nebudeme musieť mať mobil neustále vo svojej “tesnej” blízkosti.

Google

zdroj: blog.google.com

Google vo svojej správe tvrdí, že novú funkciu bude nasadzovať postupne, pričom by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už do budúceho týždňa. Spoločnosť zároveň dodáva, že sa jedna o jednu z jej najdôležitejších funkcií, ktorá umožňuje odosielať a prijímať správy priamo cez počítač.

Android správy ponúknu veľkú revolúciu

Webové rozhranie správ nie je žiadnou novinkou. Podobný koncept totiž Apple svojim používateľom ponúka už roky, keďže správy je možné odosielať na každom Macu, ktorý je synchronizovaný s iPhonom. Zdá sa, že Google išiel ešte ďalej a správy bude možné sledovať a odosielať na akomkoľvek počítači. Google zároveň dodáva, že samotné prihlásenie do webového prostredia bude naozaj jednoduché, keďže bude musieť používateľ len prostredníctvom svojho smartfónu oskenovať QR kód, ktorý bude obsahovať potrebné údaje na prihlásenie.

google

zdroj: blog.google.com

Android správy dnešným dňom dostávajú okrem webového rozhrania aj ďalšie zaujímavé novinky. Spomenúť musím napríklad inteligentné odpovede, vyhľadávač zaujímavých GIF obrázkov, ktoré bude môcť používateľ následne odoslať adresátovi. Správy sa tak stanú opäť o niečo inteligentnejšie a zaujímavejšie.

TIP  Deň D je tu! Dnes sa rozhodne o výške pokuty pre Google, ktorá sa môže vyšplhať do astronomických čísel

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok Google YouTube

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.