Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Android Auto

ANDROID

Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Obľúbená platforma Android Auto, ktorá umožňuje náš smartfón veľmi jednoducho prepojiť s auotmobilom a získať bezpečné smart funkcie, získava od Google novú funkciu. Spoločnosť Google totiž na svojom fóre oznamuje príchod úplného zoznamu kontaktov, ktorý až doteraz nebol k dispozícii.

Google vo svojom vyhlásení hovorí, že od dnešného dňa, môžu používatelia Android Auto získať prístup k celému svojmu zoznamu kontaktov tým, že si otvoria ponuku na ľavej strane v rozhraní vytáčania hovoru.

Nová funkcia v Android Auto je dostupná už dnes

Do Android Auto tak pribudlo nová položka s názvom Kontakty. Tá umožní prehliadať svoj zoznam kontaktov bez obmedzení. Google však zároveň zdôrazňuje, že táto funkcia je funkčná iba vtedy, keď je vozidlo zastavené. Toto technické obmedzenie tak kladie dôraz na bezpečnosť, ktorý je za volantom nesmierne dôležitá.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube Android Authority

TIP  LG G7 môže ponúknuť najlepší displej na trhu. Vieme, viac a poznáme dátum predstavenia!

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.