Analógové hodiny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Analógové hodiny

Windows aplikácie

Analógové hodiny

Uprednostňujete analógové hodiny pred digitálnymi? Tak práve pre Vás je vhodná aplikácia Analog Clock Tile, ktorá ponúka prepracované dlaždice v podobe hodín, ktoré sa aktualizujú každú minútu.  Aplikácia ponúka širokú škálu dlaždíc, doplnenie extra textu do nich, ako aj možnosť zmeny vzoru hodiniek za iné. Analog Clock Tile sú dostupné zdarma pre všetky mobilné telefóny s Windows Phone 8.1

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.