Americký e-shop omylom začal listovať Nokiu 2. Prezradil jej cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Americký e-shop omylom začal listovať Nokiu 2. Prezradil jej cenu

ANDROID

Americký e-shop omylom začal listovať Nokiu 2. Prezradil jej cenu

Nokia 2 len nedávno prešla FFC certifikáciou, čo vyvolalo viacero špekulácií týkajúcich sa dostupnosti zariadenia na americkom trhu. Podobne to bolo aj s  Nokiou 8, ktorá prešla rovnakou certifikáciou nakoniec však  spoločnosť HMD sa rozhodla, že pre americký trh nebude dostupná. Podobné špekulácie sa objavili neskôr aj v spojitosti s smartfónom Nokia 2.

Čo však čert nechcel, tak americký  predajca  B&H začal vo svojich produktoch listovať spomínané zariadenie. Cena tohto zariadenia pritom bola nastavená na úroveň 99 USD, čo je viac ako dobrá cena. Smartfón po niekoľkých hodinách však zo stránok B&H bol stiahnutý. Pravdepodobne však spoločnosť tak nechcene potvrdila, že Nokia 2 bude oficiálne distribuovaná aj v rámci USA.

Zdroj: NPU

Nokia 2 bude bojovať v semgmente najnižšej triedy

Nokia 2 na trh prinesie oživenie primárne v segmente najnižšej triedy. Ponúkna 4.7“/5“ LCD HD displej. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 212, ktorému bude sekundovať 1GB operačnej pamäte RAM spolu so 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o MicroSD kartu. Hlavný fotoaparát by mal disponovať kamerou s rozlíšením 8MP, na prednej strane nájdeme 5MP fotoaparát. Smartfón by mal byť poháňaný batériou o veľkosti 4000mAh.

Zdroj: NPU

TIP  Herný smartfón BlackShark sa dostal konečne do predaja. Dostupný je aj pre Slovákov a Čechov. Poznáme cenu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.