Amazon možno bude konkurovať najpopulárnejšej streamovacej službe Youtube | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Amazon možno bude konkurovať najpopulárnejšej streamovacej službe Youtube

Novinky

Amazon možno bude konkurovať najpopulárnejšej streamovacej službe Youtube

Amazone či Jeff Bezosovi sme mohli v poslednej dobe počuť toho o niečo viac ako je zvykom. Či už v spojitosti s Amazonom na Slovensku, majetkom Jeff Bazos alebo pozastavením reklamy Amazonu na Youtube serveroch, ktoré sa týkalo chytrého reproduktoru Echo.

Prinesie Amazon druhý Youtube server?

Nuž, vyzerá to tak, že o Amazone by sme mohli v budúcnosti počuť opäť a tentokrát v spojitosti s obdobnou službou ako je Youtube. Spoločnosť si totiž dala registrovať obchodnú značku „Amazontube“ a „Opentube“. Hoci dnes nie je známe za akým účelom Amazon si nechal registrovať tieto názvy, ale z popisu „nie-stiahnuteľné pred nahraté zvukové, vizuálne a audiovizuálne diela zobrazované cez bezdrôtové siete“ možno špekulovať, že Amazon sa chystá spustiť obdobnú službu ako je dnešný Youtube.

V každom prípade táto registrácia novej obchodnej značky nasvedčuje tomu, že Amazon sa chystá „zabŕdnuť“ do niečoho nového. Čoho sa to však bude konkrétne týkať je dnes ťažko povedať a možno o tom len špekulovať.

Viete si predstaviť, že by sa Amazon pustil do boja so serverom Youtube? Nuž kapitál a kapacity by na to mali, ale či nájdu na konci dňa aj dostatok guráže uvidíme v budúcnosti.

Zdroj: Neowin.net

 

 

TIP  Staručký Windows 95 v modernom šate? Pozrite sa na tento zaujímavý koncept | VIDEO

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.