Amazon Echo s Alexou a služba Amazon Music Unlimited je konečne dostupná aj na Slovensku | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Amazon Echo s Alexou a služba Amazon Music Unlimited je konečne dostupná aj na Slovensku

Novinky

Amazon Echo s Alexou a služba Amazon Music Unlimited je konečne dostupná aj na Slovensku

Amazon prinesie službu Amazon Music Unlimited spoločne s inteligentným reproduktorom Amazon Echo s virtuálnou asistentkou Alexa, do ďalších 28 krajín sveta. Na zozname nových krajín sa konečne nachádza aj Slovensko.

Zdroj: Amazon

Hudobná stremovacia služba Amazon Music Unlimited ponúka viacero balíčkov, ktoré sú prispôsobené jednotlivým krajinám. Najlacnejším balíčkom je Echo Plan, ktorý je určený iba pre zariadenia Amazon Echo, Echo Plus a Dot. Keďže sa nejedná o klasickú aplikáciu ale iba o prístup ku hudbe prostredníctvom Vášho inteligentného Amazon repodroduktoru, tým pádom je jeho cena 2,49 eur naozaj na mieste. Druhým balíčkom je Individual Plan. Ide o klasické predplatné, ako poznáte zo služieb Spotify, Google Play alebo Apple Music. Za cenu 5,99 eur máte na Vašom zariadení prístup ku všetkým pesničkám, playlistom, ktoré si zároveň môžete sťahovať priamo do Vášho zariadenia. Tretím v poradí je Family Plan, ktorý môže byť Váš už za 8,99 eur a službu môžu zároveň využívať až 6 členovia rodiny. Aplikácia Amazon Music je dostupná pre iOS, Android, PC, Mac, Fire TV a prostredníctvom ktoréhokoľvek internetového prehliadača na stránke Amazonu.

Zdroj: Amazon

Ako sme už spomínali vyššie, spoločnosť Amazon začína s oficiálnym doručovaním inteligentného reproduktoru Amazon Echo s virtuálnou asistentkou Alexa. Vďaka inteligentnej asistentke Vás reproduktor neustále počúva, vďaka čomu môžete využiť širokú ponuku hlasových povelov. Alexa na základe povelov vyberie najvhodnejšie pesničky, poprípade playlisty a sama namixuje tie najvhodnejšie skladby podľa preferencií používateľa.

TIP  Nokia začína v zahraničí výstavbu 10 Gb/s optickej siete. Dočkáme sa jej raz aj na Slovensku?

Zdroj: Amazon

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.