Alcatel na CES predstavil nový Windows telefón OneTouch Fierce XL. Do predaja sa dostane už čoskoro | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Alcatel na CES predstavil nový Windows telefón OneTouch Fierce XL. Do predaja sa dostane už čoskoro

Novinky

Alcatel na CES predstavil nový Windows telefón OneTouch Fierce XL. Do predaja sa dostane už čoskoro

Alacatel na veľtrhu CES v Las Vegas nepredstavil len nový tablet, o ktorom sme vám priniesli krátky článok pred pár dňami, ale aj mobilný telefón pod označením OneTouch Fierce XL. Ako už z názvu možno tušíte, jedná sa o Phabet, ktorý príde na americký trh už budúce mesiac.

Alcatel OneTouch Fierce XL

Avšak nečakajte nadupané „delo“, OneTouch Fierce XL je priemerným telefónom určeným pre masy

OneTouch Fierce XL je zariadenie, ktorého prednú stranu tvorí 5,5“ IPS displej s HD rozlíšením (1280 x 720 bodov). Srdce tohto zariadenia tvorí štvorjadrový procesor staršej výroby, Snapdragon 210 s taktom 1,1 GHz, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte, čo je v tejto kategórii zariadení skutočne nevídaná hodnota a 16 GB úložného priestoru s podporou SD kariet do 32 GB. Batéria podľa oficiálnych materiálov dostala kapacitu 2500 mAh, čo síce na prvý pohľad sa môže zdať málo pri veľkosti zariadenia, ale na druhej strane akumulátor bude poháňať „len“ displej s HD rozlíšením, vďaka čomu by telefón na jedno nabitie nemal mať problém vydržať deň v plnej prevádzke. Na zadnej strane zariadenia ďalej nájdeme fotoaparát s rozlíšením 8 MPx s autofokusom a LED diódou. Predný fotoaparát, ktorý poslúži na zachytenie „slefíčok“ dostal rozlíšenie 2 MPx. Potešujúcou správou pre budúcich majiteľov tohto zariadenia je aj to, že Alacatel sa rozhodol do zariadenia zakomponovať aj podporu 4G/LTE sietí a podporu Bluetooth vo verzii 4.1.

TIP  Pozrite si niekoľko záberov z rozhrania Windows 10 ARM na smartfóne Lumia 950XL

Cena tohto zariadenia by mala byť 139 dolárov a do predaja sa dostane už budúci mesiac, avsak dostupný bude zatiaľ len pre americký trh.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.