Alcatel POP 2 za 154$ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Alcatel POP 2 za 154$

Novinky

Alcatel POP 2 za 154$

Podobnú taktiku ako zvolilo HTC prináša aj spoločnosť Alcatel, ktorá bola jedným z popredných výrobcov mobilných telefónov svojho času. Alcatel po vzore HTC prináša na trh „dvojníka“ mobilu POP 2, avšak teraz ho bude poháňať operačný systém Windows Phone. Pozrite si bližšie špecifiká tohto nového zariadenia, ktoré by sa malo na americkom trhu objaviť už čoskoro.

Srdce telefónu tvorí 64-bitový procesor Snapdragon Snapdragon (prvý procesor s 64-bitovou architektúrou v mobiloch), veľkosť displeja je 4,5 palcov (rozlíšenie 480 x 854 pixelov). O plynule hranie hier sa bude starať grafický čip Adreno 306 GPU. Operačná pamäť dosahuje kapacitu 1 GB, ktorému sekunduje 8 GB úložného priestoru. Zadná kamera bude mať rozlíšenie 4MP a predná 3 MP. O výdrž telefónu sa bude starať 2000 mAh batéria.

Zdroj: phonearena.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie