Alcatel OneTouch Fierce XL, nový Windows telefón na obzore | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Alcatel OneTouch Fierce XL, nový Windows telefón na obzore

Novinky

Alcatel OneTouch Fierce XL, nový Windows telefón na obzore

Francúzska spoločnosť Alcatel už viackrát avizovala, že pripravuje pre svojich zákazníkov mobilný telefón, ktorý by mal byť poháňaný operačným systémom Windows, ale ako to mnohokrát býva zvykom, „skutek utek“, ale podľa najnovších informácií pochádzajúcich od jedného z najspoľahlivejších blogerov @evLeaks, Evan-a Blass-a by sme sa ho mohli dočkať už v priebehu decembra tohto roka.

evan_blass_alcatel

Evan Blass, ktorý priniesol ako prvý informácie napríklad o chystanej Lumii 640, 950 a ďalších zariadeniach, dnes vypustil informáciu ohľadne pripravovaného Windows zariadenia z dielne Alcatel-u, ktoré nesie názov Alcatel OneTouch Fierce XL, ktoré by malo mať podľa popisu vyššie 5,5“ palcový predný displej, 2 GB operačnej RAM pamäte, ktorej bude sekundovať 16 GB úložného priestoru, 8 MP / 2 MP fotoaparát, 2500 mAh batéria, slot pre microSD kartu, HDV a VoLTE.

Zdroj: Twitter Evan-a Blass-a via WMpowerusers.com

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.