Alcatel pripravuje "vlajkovú loď" Idol Pro 4 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Alcatel pripravuje “vlajkovú loď” Idol Pro 4

Novinky

Alcatel pripravuje “vlajkovú loď” Idol Pro 4

Len pred pár dňami sa do obehu dostalo nové Windows 10 Mobile zariadenie od spoločnosti Alcatel, OneTouch Fiere CL, ktoré je primárne určené pre stredne náročných používateľov.

Avšak predstavením tohto zariadenia Alcatel na poli s Windows telefónmi nekončí, dnes sa totiž objavili na internete nové informácie, ktoré priniesol exkluzívne portál WMPU o plánoch tejto francúzskej spoločnosti. V rozhovore s viceprezidentom Alcatelu pre región Severnej Ameriky Steve Cistulli padlo viacero slov o novo chystanom zariadení Idol Pro 4, ktoré by malo patriť do kategórie vyššej triedy. Konkrétne srdce tohto zariadenia údajne by mal tvoriť procesor Snapdragon 820, vďaka ktorému bude toto zariadenie disponovať funkcionalitou Continuum, dočkať by sme sa mali aj FULL HD rozlíšenia a RAM pamäte s minimálnou kapacitou 2 GB. 

Spomínané zariadenie by malo byť primárne určené opäť pre americký trh, avšak či sa dostane oneskorene aj do našich končín ostáva nateraz pod rúškom neznámeho.

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.