Aktuálne tohto značkového JJR/C drona kúpite o tretinu lacnejšie, za menej ako 22€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktuálne tohto značkového JJR/C drona kúpite o tretinu lacnejšie, za menej ako 22€

Novinky

Aktuálne tohto značkového JJR/C drona kúpite o tretinu lacnejšie, za menej ako 22€

Ak pokukávate po dronovi a nechcete minúť desiatky € tak vám dávame do pozornosti značkového drona JJR/C H53W, ktorého aktuálne s kupónom „SK9492“ kúpite za menej ako 22€.

JJR/C H53W drona s kupónom “SK9492” kúpiš za menej ako 22€

JJR/C H53W je ľahký a prenosný

Tento dron, ktorý disponuje s kamerou o rozlíšení 480P ponúka okrem 6-osovej stabilizácie ponúka aj možnosť ovládanie prostredníctvom smartfónu, ktorý slúži ako ovládač.

Zdroj: produktová fotka

Jeho ďalšou zaujímavosťou je jeho veľkosť, ktorá pri rozprestretí vrtúľ je  8,3 x 8,6cm cm. V zloženom stave jeho veľkosť je len 5,8cm x 6,4cm. Inými slovami nie je ho problém prenášať či už vo vrecku bundy alebo vo vrecku rifieľ.

Zdroj: produktová fotogragia

Dolet tohto dronu je okolo 50 metrov. Ďalej disponuje batériou o veľkosti 200mAh, ktorá sľubuje 5 minút letu. Zaujímavými funkciami, ktoré sa v tejto cenovej kategórii nevidia je napríklad plánovanie letu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Jednoducho nakreslíte dráhu letu v rozhraní aplikácie a následne sa môžete pokochať jeho letom. Mimochodom, prostredníctvom aplikácie môžete sledovať aj živý prenos prostredníctvom integrovanej kamery. PS: drona je možno ovládať aj pomocou hlasu.

Zdroj: vlastný

Ak vás tento malinky a prenosný dron zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie.

JJR/C H53W drona s kupónom “SK9492” kúpiš za menej ako 22€

Zdroj: vlastný

 

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.