Windows 10 TP je dostupný pre používateľov Slow ring-u
Connect with us

Build 10130 (Windows 10 TP) je dostupný pre používateľov Slow ring-u (PC verzia)

Novinky

Build 10130 (Windows 10 TP) je dostupný pre používateľov Slow ring-u (PC verzia)

Microsoft začiatkom mesiaca povedal, že build 10130 je „dobrým kandidátom“ pre uvoľnenie aktualizácie pre Slow ring, ale najprv chcel monitorovať feedback od používateľov, ešte predtým ako ho oficiálne vypustí do obehu, čo bol jeden z hlavných dôvodov prečo používatelia Slow ring-u aktualizáciu nedostali hneď.

Od dnes, je táto aktualizácia dostupná už aj pre používateľov Slow ring-u a podľa slow Gabe Aul-a, hlavy programu Windows Insider, „boli opravené viaceré hlavné problémy, ktoré boli nahlásené…“. Konkrétne sa jedná o nasledovne problémy:

  • Problém týkajúci sa kliknutí na Taskbar (KB3070365)
  • Problém týkajúci sa prehrávania zvukov po aktualizácii softwaru, ktorý sa prejavoval u väčšieho množstva zvukových kariet (KB3069069, KB3070982)
  • Problém týkajúci sa detekcie novej aktualizácie softwaru (KB3070677). (pozn. redakcie: V prípade ak vám neprišla aktualizácia odporúčame vám ju vyhľadať ručne. Totiž táto chyba bola odstránená až v dnešnej aktualizácii, ktorú ste nemuseli zachytiť.)

Microsoft ďalej upozornil na to, že v prípade aktualizácie softwaru vám môže vyskočiť chyba 0x80246017, ktorá vám neumožní aktualizovať váš systém. Microsoft v tomto prípade  odporúča stiahnuť ISO a prostredníctvom neho aktualizovať váš súčasný software

Do pozornosti vám ešte dávame článok z pred dvoch dní “Ďalšia aktualizácia pre Windows 10 TP príde do 2 až 3 dní“,  týkajúci sa aktualizácie aj pre mobilnú verziu Windows-u 10 TP, ktorej by sme sa mohli dočkať už dnes alebo zajtra.

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?

Zdroj: Neowin.net

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.