Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu

Windows 10

Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu

Patríte medzi používateľov Windows Insider Fast Ring? Ak ste si odpovedali kladne, máme pre vás dobrú správu, Microsoft uvoľnil aktualizáciu „Redstone“ pre členov Fast Ringu, aktualizácia nadväzuje na predošlú aktualizáciu Treshold.

V prípade ak vám nevyskočilo okokno na aktualizáciu samo, vyvoláte ju cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows Update.

Avšak ak ste sa tešili ako my na nové funkcionality, ktoré boli v súvislosti s aktualizáciou Redstone spomínané tak vás budeme musieť sklamať, nenájdete ich tam. Microsoft na margo tejto situácie sa na svojom blogu vyjadril nasledovne:

“V tomto builde neuvidíte zatiaľ veľké badateľné zmeny alebo nové vlastnosti. Práve teraz, sa náš tím sústreďuje na vylepšovanie založenom na spätnej väzbe získanom z Novembri. Výsledkom toho je niekoľko zmien, ktoré pôjdu von cez kumulatívny update cez Windows aktualizácie na vaše PC bežiace pod Windows 10. Taktiež pracujeme na niektorých štrukturálnych vylepšeniach na OneCore, čo je zdieľané jadro pre PC, tablety, loT, HoloLens a Xbox aby fungovali efektívnejšie. Robíme nejaké úpravy kódu a ďalšie inžinierske práce aby sme sa uistili, že OneCore je optimálne navrhnutý pre uvoľňovanie nových funkcií a vylepšení v budúcom roku.

Ak by ste nám chceli pomôcť, spätnú väzbu nám môžete dať cez Windows Feedback app.”

Zdroj: Microsoft blog

TIP  50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy?

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.