Aktualizácia Facebooku: Správy už len cez Messenger | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktualizácia Facebooku: Správy už len cez Messenger

Novinky

Aktualizácia Facebooku: Správy už len cez Messenger

Najnovšia aktualizácia Facebook aplikácie prináša viacero noviniek. Medzi nie patrí napríklad vylepšenie označovania osôb (tagovanie), možnosť upravovať svoje komentáre, nahrávanie videí, možnosť odosielania detailu stránky, zlepšenie výkonu aplikácie, pridávanie komentárov k fotografiám  a  tá najzásadnejšia novinka je podpora Messengeru.

 Facebook zhruba v auguste zvolil novú stratégiu smerovania spoločnosti, kedy oddelil novinky „zo steny“ a posielanie správ do dvoch rôznych aplikácií. Táto zmena sa zo začiatku dotkla len majiteľov zariadení s Androidom  a IOSom.  Podľa oficiálnych vyjadrení toto vylepšenie (alebo prinútenie?) sa nemalo v blízkej budúcnosti týkať Windows Phonu, avšak dnes je všetko inak. Z Facebook aplikácie ak ste si ju aktualizovali už nenapíšete a ani neprečítate žiadnu správu pokiaľ si nestiahnete Facebook Messenger.

Zaujímali ste sa niekedy prečo Facebook zvolil takúto stratégiu? Podľa serveru Huffington Post “Facebook len reaguje na klesajúci trend o Facebook a týmto krokom sa „spoločnosť chce poistiť proti úplnému úpadku.”

 

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.