Aktualizácia aplikácie Groove Music pre Windows 10 Mobile prináša nové funkcie a vylepšenia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktualizácia aplikácie Groove Music pre Windows 10 Mobile prináša nové funkcie a vylepšenia

Novinky

Aktualizácia aplikácie Groove Music pre Windows 10 Mobile prináša nové funkcie a vylepšenia

Aktualizácia aplikácie Groove Music pre Windows 10 Mobile prináša nové funkcie a vylepšenia

Microsoft počas včerajška do obehu vypustil aktualizáciu aplikácie Groove Music v operačnom systéme Windows 10 Mobile. Číslo verzie aplikácie sa vďaka novej aktualizácii zvýšilo na 10.18011.1341.0. Táto verzia aplikácie Groove Music bola doteraz dostupná iba pre používateľov zahrnutých v programe Windows Insider, no konečne sa dostáva aj medzi bežných používateľov. Aplikácia obdržala zopár nových funkcií a vylepšení, vďaka čomu by mala byť zaistená väčšia stabilita aplikácie.

Čo je nové v aplikácii Groove Music?

Vďaka novej aktualizácii môžete konečne pridávať celé albumy do rady na prehrávanie a nastavovať aktuálne prehrávaného interpreta na obrazovku zamknutej plochy. Taktiež nová aktualizácia umožňuje export a odstránenie všetkých informácií o hudbe z aplikácie a manuálnu synchronizáciu hudby cez OneDrive. Podľa momentálne dostupných informácií, posledná zmienená funkcia zatiaľ nefunguje úplne podľa predstáv. Aktualizácia do aplikácie vniesla aj link na Správu hudby OneDrive, ktorý Vás ale presunie iba na stránku úložiska OneDrive.

Zdroj: Mspoweruser.com

V aplikácií sa ale nenachádza iba jeden jediný problém. Používatelia hlásia aj občasné problémy s používateľským rozhraním. Pod hlavičkou aplikácie sa niekedy vytvorí extra veľký priestor, vďaka čomu sa celé rozpoloženie aplikácie naruší. Mnoho používateľov si od tejto aktualizácie sľubovalo o niečo viac. Väčšina dúfala v to, že aktualizácia pre Windows 10 Mobile konečne prinesie ekvalizér, ktorý sa prednedávnom dostal do desktopovel aplikácie. Bohužiaľ sa tak nestalo a momentálne nie je vôbec známe, či sa ekvalizéru vôbec niekedy dočkáme.

TIP  Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

Najnovšiu aktualizáciu aplikácie Groove Music si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (wikimedia.org)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.