Ako zrýchliť smartfón s Androidom pomocou "tajného" menu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako zrýchliť smartfón s Androidom pomocou “tajného” menu

Návody

Ako zrýchliť smartfón s Androidom pomocou “tajného” menu

Ako zrýchliť smartfón s Androidom pomocou “tajného” menu

Pre používateľov Android smartfónov a tabletov tu máme skvelý tip na zvýšenie rýchlosti vášho Android zariadenia. V tomto videonávode si jednoducho ukážeme, ako si na svojom smartfóne môžeš zobraziť skryté menu, ktoré dokáže výrazne zrýchliť celý operačný systém. Ak teda používaš zariadenie so systémom Android a chcel by si z neho získať rýchlejšiu “raketu”, tak tento návod je skutočne pre teba zaujímavý.

Iba málokto vie, že takzvané skryté menu, ktoré poznáme oficiálne pod vývojarskými možnosťami, je súčasťou operačného systému Android už odjakživa. Prostredníctvom tohto menu si jednoducho dokážeme zapnúť alebo vypnúť animácie, zvoliť, či chceme pre zobrazovanie obsahu využívať 2D či 3D grafiku, no a dokonca prostredníctvom týchto možností vieme aj napríklad zapnúť zobrazovanie využitia procesora a iných parametrov.

Celý postup ako aktivovať skryté menu nájdeš v našom krátkom videu. Ak Ti náš návod pomohol, tak ho nezabudni zdieľať medzi svojich priateľov, aby sa o tejto skrytej funkcii dozvedelo čo najviac ľudí v tvojom okolí.

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.