Ako zapnúť In-private mód v Internet Exploreri | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako zapnúť In-private mód v Internet Exploreri

Návody

Ako zapnúť In-private mód v Internet Exploreri

 

V dnešnom článku si povieme, ako používať užitočnú funkciu In-private v Internet Exploreri. Funkcia In-private nám poslúží, keď nechceme, aby sa do telefónu ukladali cookies, dočasné súbory stránok, história, a ďalšie dáta a informácie o navštívených stránkach.

Funkciu In-private aktivujeme nasledovne -Otvoríme Internet Explorer –Viac basic-icon-ellipses_InvariantCulture_Default  — karty — Viac basic-icon-ellipses_InvariantCulture_Default — nová karta inprivate — HOTOVO.

Po aktivovaní In-private módu sa nám v adresnom riadku zobrazí modrý indikátor. Ak chceme In-private mód vypnúť, stačí otvoriť novú kartu.

Internet%20Explorer%2011_Windows%20Phone%208%2027052014

Využívate In-private mód? Napíšte nám o tom.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

3 komentáre
 • tomino

  To by sa hodilo spravit aj na chrome (pc verzia) dalo by sa? Dakujem

  • Jakub Vrana

   Chrome síce nepoužívam, ale myslím, že takúto funkciu má pod názvom ” Inkognito “

  • michal

   kombinácia: CTRL+Shift+N – otvori nove okno v rezime inkognito (v lavom hornom rohu typek s ciernymi okuliarmi a zodvihnutym golierom)

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.