Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows s novinkami, ktorá sa objavuje po aktualizáciách | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows s novinkami, ktorá sa objavuje po aktualizáciách

Návody

Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows s novinkami, ktorá sa objavuje po aktualizáciách

Blíži sa čas, kedy mnohí z nás budú aktualizovať svoje zariadenia, pretože bude dostupný ďalší Creators Update. Priebeh je vždy rovnaký. Dlhá doba čakania, kedy sa pomaly aktualizuje Windows a po dokončení vyskočí obrazovka s novinkami, ktoré priniesla aktualizácia.

Avšak nie všetci majú v láske túto úvodnú obrazovku. Samozrejme, nájdu sa takí, ktorí by sa radi dozvedeli, aké nové funkcie im boli tentokrát poskytnuté. Sú aj takí, ktorým to je jedno, pretože svoj počítač využívajú len v prípade, keď potrebuje využiť internet banking, pozrieť mail, alebo iba posurfovať po internete. Potom sú tu takí, ktorí vedia, aké funkcie prichádzajú a táto úvodná správa je im zbytočná. Práve pre nich pridal Microsoft možnosť, ako ju vypnúť.

Ako vypnúť úvodnú obrazovku Windows, ktorá sa objavuje po aktualizáciách, alebo príležitostne, aby informovala o novinkách:

  • Otvorte Nastavenia.
  • Kliknite na Systém.

zdroj: vlastný

  • Vyberte Oznámenia a akcie.
  • Nájdite možnosť Zobraziť úvodnú obrazovku Windowsu po aktualizáciách a príležitostne, keď sa prihlásim, na informovanie o novinkách a návrhoch.
  • Vypnite ju.

zdroj: vlastný

Odteraz by ste nemali dostávať toto prvotné privítanie a nakoniec, aj my informujeme o novinkách.

zdroj: vlastný

 

TIP  Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.