Ako si vytvoriť zvonenie z vašej obľúbenej pesničky?
Connect with us

Ako si vytvoriť zvonenie z vašej obľúbenej pesničky?

Návody

Ako si vytvoriť zvonenie z vašej obľúbenej pesničky?

Hoci vo Windows Phone Store nájdeme desiatky aplikácií ako sú napríklad ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers, Ringtone Hube a podobne, ktoré častokrát ponúkajú rovnaký obsah len v inom „obale“, avšak aj medzi týmito aplikáciami sme našli jednu aplikáciu, ktorá je v niečom výnimočná. Ringtone Maker je aplikácia z dielne Microsoftu, ktorá je dostupná pre telefóny Lumia. Ringtone Maker ponúka priamo z vášho playlistu v mobile vytvorenie zvonenia podľa Vášho „gusta“. Cez aplikáciu otvoríte zvonenie a následne bez väčšej námahy si viete pesničku zostrihať tak, aby Vám vyhovovala a následne ju nastaviť ako zvonenie.

 ringotone

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Používatelia Gmailu môžu odteraz písať, mazať alebo archivovať emaily aj v Offline režime

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.