Fotograf National Geographic použil Lumiu 950 na vyfotenie polárnej žiary. Pozrite si výsledok, prekvapí vás! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fotograf National Geographic použil Lumiu 950 na vyfotenie polárnej žiary. Pozrite si výsledok, prekvapí vás!

Zariadenia

Fotograf National Geographic použil Lumiu 950 na vyfotenie polárnej žiary. Pozrite si výsledok, prekvapí vás!

Ako je známe, kontroverzná Lumia 950 od Microsoftu je so svojim snímačom Carl Zeiss jedným z najlepších fotomobilov na trhu. Spolu s aplikáciou fotoaparát pre Windows 10 Mobile, ktorá už tradične ponúka bohatý manuálny režim, dokáže v rukách skúseného fotografa vyčarovať skutočne úžasne fotografie. To sa rozhodol dokázať fotograf National Geography, Stephen Alvarez, ktorý použil Microsoft Lumiu 950 na vyfotenie polárnej žiary. Ako sa mu darilo? Veď posúďte sami.

Untitled

Komentár autora Stephana Alvareza k fotografii

„Nebolo to len otálanie. Ako zástupca Microsoftu predstavil 950, vedel som, že technológia Microsoft kamery postupuje fantastickým tempom. Raz som dostal 950 do ruky, a hneď som vedel, že zachytí všetko, hoci aj v noci.

Rozhodol som popracovať na Arcic Cirle (polárnom kruhu), v severnom Fínsku a v severnom Nórsku. Hlavnou myšlienkou bolo vidieť rôzne krajiny a ľudí v krajine Aurori zatiaľ čo foťák snímal kombináciu počasia a svetla.””

Zdroj : www.windowscentral.com

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zariadenia

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.