Ako nainštalovať novú aplikáciu Fotografie a Story Remix na zariadenie s Windows 10 Mobile | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako nainštalovať novú aplikáciu Fotografie a Story Remix na zariadenie s Windows 10 Mobile | NÁVOD

Návody

Ako nainštalovať novú aplikáciu Fotografie a Story Remix na zariadenie s Windows 10 Mobile | NÁVOD

Aplikácia Fotografie obdržala v poslednom roku naozaj veľké množstvo výnimočných a naozaj využiteľných funkcií. Prešla zaujímavou zmenou dizajnu, ktorý celú aplikáciu oživil a vniesol jej o čosi modernejší nádych. Microsoft sa o túto aplikáciu naozaj stará a používateľom plánuje prinášať stále nové a nové funkcie, vďaka ktorým by sa malo jej používanie ešte zrýchliť a zlepšiť. Smutné je ale to, že všetky tieto komplimenty sedia iba na desktopovú verziu aplikácie Fotografie. Nikto z nás zrejme nechce byť o niečo ukrátený a taktiež by si “plnú” verziu aplikácie Fotografie aj na jeho Lumii. Ponúka teda Microsoft nejaké riešenie?

Ako nainštalovať novú aplikáciu Fotografie na smarfón s operačným systémom Windows 10 Mobile

Na počudovanie, samotný Microsoft žiadne riešenie neponúka. Jedná sa o UWP aplikáciu, ktorá je ale na smartfónoch čiastočne upravená a neponúka všetky desktopové vymoženosti. Samozrejme, má to svoje dôvody, no niekomu klasická smartfónová verzia aplikácie nestačí. To je zrejme prípad aj majiteľa kanálu s názvom Tchannel na youtube. Ten len pred 5 dňami zverejnil video návod, ako nainštalovať plnohodnotnú verziu aplikácie Fotografie aj na smartfón s operačným systémom Windows 10 Mobile. Video návod nájdete nižšie.

Na inštaláciu budete samozrejme potrebovať už celkom známy nástroj Interop Tools. Predom vás ale upozorňujeme na to, že pred inštaláciou určite vykonajte zálohu celého systému. Pri inštalácií sa môže stať neplánovaná chybička, ktorá by v najhoršom prípade mohla spôsobiť naozaj fatálne problémy s operačným systémom.

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Na slabších zariadeniach sa môžete stretnúť s občasnými lagmi

Z komentárov pod videom vieme usúdiť, že návod naozaj funguje, no musíte počítať s občasnými lagmi. Tie budú zrejme značné na niektorých slabších smartfónoch, no taká Lumia 950/950XL by si mala s dekstopovou verziou aplikácie poradiť úplne bezproblémov. Pokiaľ tento návod vyskúšate, určite nám a ďalším fanúšikom Windowsu dajte vedieť, ako ste s aplikáciou spokojní.

Zdroj: Youtube

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.