Ako by vyzeral Windows Phone s Androidom? KitKat Launcher | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako by vyzeral Windows Phone s Androidom? KitKat Launcher

Windows aplikácie

Ako by vyzeral Windows Phone s Androidom? KitKat Launcher

Mali ste niekedy chuť zmeniť Váš telefón na zariadenie s Androidom? Teraz to môžete skúsiť, aspoň na „oko“. V store s objavil KitKat Launcher pre Windows Phone. Vďaka tejto aplikácii jednoducho premeníte Váš smartphone na zariadenie s Androidom, teda len po grafickej stránke. Avšak aj tak si budete môcť vyskúšať prostredie Androidu. V neplatenej verzii aplikácie budete môcť premiestňovať známe widgety, pohybovať sa v prostredí vytáčania, messengeru, ako aj v ponuke aplikácií. KitKat Launcher môžete  stiahnuť na tomto odkaze.

Menili by ste svoj Windows Phone za Android?

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.