Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa

Novinky

Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa

Len nedávno sme písali o tom, že Xiaomi sa bude podieľať na testovaní Windows 10 Technical Prieview od Microsoftu. Od tejto spolupráce určite nie len my, ale aj Microsoft očakáva príchod nových Windows zariadení s oficiálnym vypustením Windows 10 čo by mohlo viesť k výraznému posilneniu pozície na trhu.

Na internete sa už začínajú objavovať prvé videá, na ktorých je zachytený mobilný telefón od Xiaomi Mi4 s Windows 10 TP, pozrite si jedno z nich aj vy.

Pristane mu Windows 10, že?

TIP  Ako obmedziť deťom čas strávený za počítačom alebo ako sa nenechať oklamať vetou „veď som tu len chvíľku“

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.