Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa

Novinky

Ako by vyzeral Windows na Xiaomi Mi4? Pozrite sa

Len nedávno sme písali o tom, že Xiaomi sa bude podieľať na testovaní Windows 10 Technical Prieview od Microsoftu. Od tejto spolupráce určite nie len my, ale aj Microsoft očakáva príchod nových Windows zariadení s oficiálnym vypustením Windows 10 čo by mohlo viesť k výraznému posilneniu pozície na trhu.

Na internete sa už začínajú objavovať prvé videá, na ktorých je zachytený mobilný telefón od Xiaomi Mi4 s Windows 10 TP, pozrite si jedno z nich aj vy.

Pristane mu Windows 10, že?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.