Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO

windows XP koncept 2018

Windows 10

Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO

Zrejme s každým fanúšikom Windowsu sa zhodneme na tom, že Windows XP je jednoducho legendou, ktorá sa z našich sŕdc len tak ľahko nevytratí. Aj po 17 rokoch od jeho uvedenia na trh, si ho stále tisíce ľudí pochvaľujú a do dnešného dňa sa využíva aj v niektorých veľkých spoločnostiach. Jeho oficiálna podpora bola ukončená v roku 2013 a práve tento krok spôsobil masívne migrovanie používateľov na novšie operačné systémy. Dnešný operačný systém Windows 10 vyzerá od legendy úplne odlišne, no viete si predstaviť starú klasiku v modernom prevedení? Ani my sme si to nedokázali predstaviť, no tento koncept vám navráti spomienky, no zároveň vás ohúri úchvatným dizajnom.

Zabudnite na tlmené prostredie a ponorte sa do sveta žiarivých farieb

Za úchvatným konceptom stojí dizajnér Kamer Kaan Avdan. Jeho koncept moderného operačného systému pomenoval Windows XP 2018 Edition. Zabudnite na tlmené farby a sofistikovaný tón Windowsu 10 a ponorte sa do sveta svetlých farieb, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou Windowsu XP.

Čo na to hovoríte? Podľa nás by sa takto vyzerajúci operačný systém v dnešnom svete určite nestratil a určite by si našiel množstvo fanúšikov. Podeľte sa s vašim názorom v komentároch.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Youtube – Avdan)

TIP  Jedna z najlepších funkcií z poslednej veľkej aktualizácie pre Windowsu 10 mieri aj na Android a iOS smartfóny
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.