Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO

windows XP koncept 2018

Windows 10

Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO

Zrejme s každým fanúšikom Windowsu sa zhodneme na tom, že Windows XP je jednoducho legendou, ktorá sa z našich sŕdc len tak ľahko nevytratí. Aj po 17 rokoch od jeho uvedenia na trh, si ho stále tisíce ľudí pochvaľujú a do dnešného dňa sa využíva aj v niektorých veľkých spoločnostiach. Jeho oficiálna podpora bola ukončená v roku 2013 a práve tento krok spôsobil masívne migrovanie používateľov na novšie operačné systémy. Dnešný operačný systém Windows 10 vyzerá od legendy úplne odlišne, no viete si predstaviť starú klasiku v modernom prevedení? Ani my sme si to nedokázali predstaviť, no tento koncept vám navráti spomienky, no zároveň vás ohúri úchvatným dizajnom.

Zabudnite na tlmené prostredie a ponorte sa do sveta žiarivých farieb

Za úchvatným konceptom stojí dizajnér Kamer Kaan Avdan. Jeho koncept moderného operačného systému pomenoval Windows XP 2018 Edition. Zabudnite na tlmené farby a sofistikovaný tón Windowsu 10 a ponorte sa do sveta svetlých farieb, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou Windowsu XP.

Čo na to hovoríte? Podľa nás by sa takto vyzerajúci operačný systém v dnešnom svete určite nestratil a určite by si našiel množstvo fanúšikov. Podeľte sa s vašim názorom v komentároch.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Youtube – Avdan)

TIP  Zac Bowden: "Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí". Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.