Aké aplikácie a hry by nemali podľa Vás chýbať v mobile? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aké aplikácie a hry by nemali podľa Vás chýbať v mobile?

TIP REDAKCIE

Aké aplikácie a hry by nemali podľa Vás chýbať v mobile?

Smartphone bez aplikácií a hier by určite nebol „smartphonom“. Každý z nás využíva rôzne aplikácie, ktoré mu zjednodušujú každodenné činnosti, alebo hry na „zabitie“ času napríklad počas cestovania do práce či skoly. Preto sa Vás pýtame, aké aplikácie alebo hry by nemali podľa Vás chýbavať v každom „chytrom“ mobile. Podeľte sa snami s aplikáciami a hrami, ktoré dennodenne využívate a neviete si bez nich predstaviť ďalší deň.

windowsphone-apps-5

TIP  Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.