Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype mali by ste ju aktualizovať. Od dnes už totiž nie je podporovaná | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype mali by ste ju aktualizovať. Od dnes už totiž nie je podporovaná

Novinky

Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype mali by ste ju aktualizovať. Od dnes už totiž nie je podporovaná

Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype on Windows tak by ste ju mali čo najskôr aktualizovať, Microsoft totiž  od dnešného dňa vypína podporu pre vybrané verzie aplikácie. Znamená to, že  používatelia sa tak nebudú môcť prihlásiť do starších verzií aplikácií.

Opatrenie sa konkrétne týka používateľov operačných systémov Windows Phone 8, Windows phone 8.1, Messaging aplikácie pre Windows 10 Mobile a Windows RT.

Zdroj: vlastný

Na prvý pohľad sa môže zdať táto správa ak katastrofická, ale netreba zabudnúť na to, že spoločnosť pracuje na úplne nových verziách aplikácie s moderným dizajnom. Ich prvé verzie sa už objavili na platformách Android a iOS pričom pre Windows by mala prísť neskôr, ešte v rámci tohto roka. Najnovšiu verziu aplikácie stiahnete tu.

Zdroj: vlastný

TIP  Apple pripravuje cenovo dostupnejší iPhone s 6,1" displejom a podporou dvoch SIM kariet

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.