Viber bude fungovať univerzálne na Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Viber bude fungovať univerzálne na Windows 10

Windows aplikácie

Viber bude fungovať univerzálne na Windows 10

Už dlho sme nepísali o aplikácii Viber, až to môže vyzerať, že na Windows skončila, keďže ani verzia, ktorá funguje na Windows 8 a 8.1 nebol už od minuloročného septembra aktualizovaná. Opak je ale pravdou. Viber chystá veľký návrat na Windows 10, z čoho sa veľmi tešíme.

Viber pôvodne ohlásil príchod na Windows 10 ešte na minuloročnej konferencii BUILD 2015, ale odvtedy sme o Viberi nepočuli až do dnešného dňa. Windowscentral priniesol novinku, že Viber je takmer pripravený na spustenie na Windows 10. Údajne je Viber už vo fáze pokročilého testovania, čo znamená closed beta (zatvorená beta verzia). Niektorí uživatelia už dostávajú pozvánky na vyskúšanie appky.

Viber v súčasnosti pôsobí na všetkých platformách. Čo sa týka Windows phone, tak je zatiaľ iba na Windows 8 a 8.1, čo sa ale za chvíľu zmení. Viber je vo všeobecnosti jednou z najblúbenejších aplikácií na komunikáciu, keďže napríklad predbieha taký Skype, ktorý ma 300 miliónov uživateľov, zatiaľ čo Viber má približne pol miliardy. Whatsapp je, samozrejme, stále lídrom s 1 miliardou uživateľov, ale Viberu sa tiež vôbec nedarí zle. V najbližšej dobe by mal nový Viber fungovať univerzálne na všetkých zariadeniach Windows 10.

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.