Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

iPhone 3GS

Apple

Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

Nuž, keď sa povie retro týždeň tak určite mnohých z nás napadne sieť supermarketov Lidl, ktorá z času na čas prinesie do svojich regálov potraviny ako je napríklad salko, horalky, chrumky a ďalšie, ktoré sú neoddeliteľne spájané s našim detstvom.

Najnovšie obdobný marketingový ťah spravil aj kórejský operátor SK Telink, ktorý pri príležitosti otvorenia nového online obchodu začal ponúkať staručké iPhone 3GS telefóny, ktoré boli predstavené v roku 2009.

„Telefóny iPhone 3GS sme sa rozhodli zaradiť do predaja, aby sme oslávili otvorenie nového SK online obchodu,…“, píše v oficiálnom stanovisko mobilný operátor.

Najlepšie na tom však je, že telefóny nie sú používané. Jedná sa totiž o skladové zásoby, ktoré sa operátor rozhodol oprášiť a ponúknuť svojim zákazníkom. Cenovka smartfónu je samozrejme  výrazne nižšia ako tomu bolo pred takmer 10 rokmi. Aktuálne  operátor telefón ponúka za 40USD.

Zároveň telefón prichádza s viacerými predinštalovanými aplikáciami ako je napríklad Kakao Talk (obdobná aplikácia Facebook messengeru), prehrávačom hudby a podobne.

Mimochodom, niekoľko dní dozadu iPhone 3GS oslávil 9. výročie svojho vzniku. Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré pripravil k tejto príležitosti známy Youtuber.

Zdroj: PhoneArena, úvodný obrázok: Youtube (EverythingApplePro)

TIP  Zo smartfónov sa stáva nebezpečná zbraň. Za volantom ich používame čoraz častejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.