Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule

herny pc z kartonu

PC hry

Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule

Keď sa povie bedňa pre herný PC tak mnohých hneď napadnú uletené dizajnové škatule, ktoré sú z veľkej časti priesvitné a svieta desiatkami rôznych farieb. Nuž, redaktori herného portálu PCGamer poňali bedňu pre herný PC trošku inak, vyrobili ju z kartónu.

Niekoľko záberov z výroby „kartónového“ PC si môžete pozrieť nižšie.

Aj takto môže vyzerať herný PC

V prvom kroku redaktori portálu si vyhľadali kartónovú bedňu, ktorá však nebola „hocijakou“. Snažili sa ju napasovať na matičnú dosku a to tak, aby v ňom zbytočne nelietala a zároveň bolo tam dostatok priestoru pre ďalšie komponenty. Následne do nej spravili niekoľko dier a pripevnili ju. Tiež museli spraviť výrez pre výstup grafickej karty.

V druhom kroku, keď začali zapĺňať bedňu ďalšími komponentami tak sa nevyhli potrebe urobenia dodatočných výrezov a to primárne za účelom odvádzania tepla.

vyroba herneho PC z kartonu_3

Zdroj: PCGamer

Potom, ako vytvorili „črevá“ bedne a otvory, tak bolo potrebné jednotlivé komponenty poprepájať. Následne bedňu „zalepili“ zo všetkých strán a vualá. Herný PC bol na svete.

PS: zostava PC je takáto:

CPU: Core i7-7700K
Mobo: MSI Z270 Gaming M7
GPU: MSI RX 580 8GB
RAM: Corsair 16GB DDR4-3200 CL16
OS: Samsung 960 Pro 512GB M.2
Data: Samsung 860 Pro 1TB SATA
PSU: EVGA 450W Bronze
Case: Cardboard box (Free!)

TIP  Toto je SUMMER PACK na STEAME! Zahraj si plnú verziu HITMANA a to úplne zadarmo. PS: poponáhľaj sa, ponuka je totiž časovo limitovaná

Zdroj: PCGamer.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.