Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule

herny pc z kartonu

PC hry

Aj takto môže vyzerať bedňa pre herný PC! Redaktori portálu PCGamer ju vyrobili z kartónovej škatule

Keď sa povie bedňa pre herný PC tak mnohých hneď napadnú uletené dizajnové škatule, ktoré sú z veľkej časti priesvitné a svieta desiatkami rôznych farieb. Nuž, redaktori herného portálu PCGamer poňali bedňu pre herný PC trošku inak, vyrobili ju z kartónu.

Niekoľko záberov z výroby „kartónového“ PC si môžete pozrieť nižšie.

Aj takto môže vyzerať herný PC

V prvom kroku redaktori portálu si vyhľadali kartónovú bedňu, ktorá však nebola „hocijakou“. Snažili sa ju napasovať na matičnú dosku a to tak, aby v ňom zbytočne nelietala a zároveň bolo tam dostatok priestoru pre ďalšie komponenty. Následne do nej spravili niekoľko dier a pripevnili ju. Tiež museli spraviť výrez pre výstup grafickej karty.

V druhom kroku, keď začali zapĺňať bedňu ďalšími komponentami tak sa nevyhli potrebe urobenia dodatočných výrezov a to primárne za účelom odvádzania tepla.

vyroba herneho PC z kartonu_3

Zdroj: PCGamer

Potom, ako vytvorili „črevá“ bedne a otvory, tak bolo potrebné jednotlivé komponenty poprepájať. Následne bedňu „zalepili“ zo všetkých strán a vualá. Herný PC bol na svete.

PS: zostava PC je takáto:

CPU: Core i7-7700K
Mobo: MSI Z270 Gaming M7
GPU: MSI RX 580 8GB
RAM: Corsair 16GB DDR4-3200 CL16
OS: Samsung 960 Pro 512GB M.2
Data: Samsung 860 Pro 1TB SATA
PSU: EVGA 450W Bronze
Case: Cardboard box (Free!)

TIP  Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

Zdroj: PCGamer.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.